20 квітня 2018 року в Києві пройде маштабна та єдина у своєму роді міжнародна ІТ-конференція GURUCONF http://guruconf.com), присвячена актуальним темам інтернет-маркетингу. На вас чекають 5 потоків, 2000 учасників та більше 60 спікерів (Андрій Солнцев, Катерина Золотарьова, Дмитро Петренко, Андрій Гусаров та інщі).
Перед вами з доповідями виступлять топові арбітражники, відомі маркетологи, експерти. Для зручності відвідувачів конференція буде розділена на 5 потоків – Affiliate, Traffic, Crypto, eCom&Mobile и Social. В просторих та сучасних залах! На останок на вас очікує круглий стіл за участі спікерів, де кожен бажаючий зможе задати питання та отримати відповіді від експерта. Як показує практика, під час круглого стулу в неформальній обстановці можливо дізнатися багато несподіваного! Та чи може бути інакше, адже на GuruConf будуть кращі з кращіх.
Крім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також завести корисні бізнес-знайомства - активний нетворкінг гарантовано! Кава-брейки, закуски для кожного. І все це в суперсучасної локації «Nivki-Hall», м. Київ, пр-т Перемоги, 84.
Зареєструватися на ГуруКонф і купити квитки можна на офіційному сайті guruconf.com. Там же на сайті ви знайдете більш детальний опис заходу, точний графік доповідей та багато іншого. Поспішайте придбати квиток, адже чим ближче до події, тим вище ціни. Також інформацію про це можна знайти на сайті організатора  SEO.UA, котрий займається просуванням сайтів (http://seo.ua).
Приходь, адже GuruConf не пройде без тебе!