Ваше замовлення отримано.
Найближчим часом ми зв'яжемося з Вами.

Унікальний комплекс Nivki-hall

Цей район Києва у жителів та гостей міста завжди асоціювався з відпочинком та святом. Нивки - паркова зона столиці України, сюди завжди приємно "втекти" від шуму головних вулиць, від суєти бізнес-центрів. Новий центр подій став ще однією окрасою району, вже самим ім'ям як би підкреслюючи витоки свого славного родоводу... Унікальність комплексу NIVKI-HALL не тільки у великій кількості багатофункціональних залів, не тільки в смачній домашній кухні, що відповідає найвищим європейським стандартам, але й в особливій атмосфері, яка чекає вас тут.  
1 / 5
Атмосфера доброзичливості і творчості буде завжди з вами:
при виборі одного з 5 залів для вашого заходу - зали місткістю від 25 до 1000 осіб, можуть працювати одночасно!
при обмірковуванні концепції дня народження, конференції, корпоративної вечірки, весілля - ми допоможемо, розпишемо, підкажемо і виконаємо! У нас працюють профессіонили!
при замовленні по нашим меню - вибір великий та на будь-який смак, перевірено гурманами!
Заходи самого різного формату, масштабу і приводу, робота на результат спільно із замовником - це наш коник. Сімейний, корпоративний або просто календарне свято - з нами це пройде яскравіше та веселіше. Зали комплексу дозволяють врахувати найнесподіваніші побажання та вимоги і легко трансформуються за вашим бажанням. Найсучасніша аудіо та відеотехніка налагоджена і працює бездоганно. Кожен захід обслуговує банкетна служба комплексу.  
Ми - демократичні і відкриті для всіх. Як показує життя - не в грошах справа і навіть не в їхній кількості. Просто свято - це коли разом збираються хороші люди!
Аліна Лагур
Керуюча комплексом