Ваше замовлення отримано.
Найближчим часом ми зв'яжемося з Вами.

Банкет-хол NIVKI: Нова гаряча точка на карті столичної індустрії розваг.

Цей район Києва у жителів і гостей міста завжди асоціювався з відпочинком і святом. Нивки – паркова зона столиці України, сюди завжди приємно “тікати” від шуму головних вулиць, від суєти бізнес-центрів.

Новий комплекс став ще однією окрасою району, вже самим ім’ям як би підкреслюючи витоки своєї славної родоводу …

Унікальність комплексу Банкет-хол NIVKI не тільки у великій кількості багатофункціональних залів, не тільки у виключній кухні, що відповідає найвищим європейським стандартам, але і в особливій атмосфері, яка чекає вас тут.

Атмосфера доброзичливості і творчості не покине вас

ні під час вибору одного з семи залів для вашого заходу - зали місткістю від 25 до 1000 чоловік, можуть працювати одночасно!
ні під час придумування концепції дня народження, конференції, корпоративної вечірки, весілля - ми допоможемо, розпишемо, підкажемо і виконаємо!
ні під час вибору одного з семи залів для вашого заходу - зали місткістю від 25 до 1000 чоловік, можуть працювати одночасно! 2

Заходи рызноманытного формату, масштабу і приводу, робота на результат спільно із замовником – це наш конек. Сімейний, корпоративний або просто календарне свято – з нами це буде яскравіше, веселіше і набагато пам’ятним. Зали комплексу дозволяють врахувати найнесподіваніші побажання і вимоги, легко трансформуються просторово.

Найсучасніша аудіо та відеотехніка налагоджена і працює бездоганно.

Кожен захід обслуговує своя спецкоманда, банкетна служба комплексу.

До нас можна добратися на метро (дві хвилини ходьби), а можна – на останній “бехе” (власна парковка і під’їзд).

Ми – демократичні і відкриті для всіх.

Як показує життя – не в грошах справа і навіть не в їхній кількості.

Просто свято – це коли разом збираються хороші люди, а гості і господарі роблять все можливе, щоб ніхто не пішов в печалі!

Виберіть зал